sobota 28. apríla 2012

Soľ do kúpeľa Balea Kakao

Pred takmer týždňom som sa vám pochválila s relaxačným piatkom. Pre tie z vás, ktoré zbožňujú čokoládu, neváham odporučiť soľ do kúpeľa s kakovou arómou.

Už hneď po otvorení vrecka so soľou vás doslova až omámi vôňa kakavka, horúcej osladenej čokolády.


Kryštáliky o málo väčšie ako kryštálový cukor, ktorým robí spoločnosť hnedý prášok.
Kryštály sú z morskej soli. Výrobca sľubuje jemnú pokožku - morská soľ nevysušuje - a môžem potvrdiť, že je to tak :-)Soľ sa rýchle rozpúšťa, nepení, po kúpeľni sa razom rozšíri vôňa a len tak ľahko sa nestratí (možno je to aj tou malou panelákovou kupeľňou). 
Voda sa jemne ofarbí dohneda (na fotke síce do oranžova, čo spôsobilo žiarovkové slabé svetlo), nefarbí pokožku. Pokožka, ktorú máte pod vodou, ostane po kúpeli príjemne jemne voňavá. Aj keď dáte po kúpeli rýchlu sprchu, stále cítiť kakaové náznaky.

farebná voda vo vani

Jeden balíček je určený na jedno použitie/kúpeľ, ale záleží len na vás, ako si soľ nadávkujete.
Za 80g soli zaplatíte v DM drogérii cca 0.79€

Ak vám čo i len trochu voňajú prípravky s voňou kakaa, čokolády, nevynechajte ani túto soľ a doprajte si aromatický relax vo vani ;-) 

2 komentáre:

  1. tak to by ma ani len vo sne nenapadlo ze aj sol do kupela moze byt kakaova vies ze zboznujem kakaove a cokoladove veci a tymto si mi pripomenula ze mozem skusit zase daco nove Dakujem :)tuto sol si urcite zadovazim a isto bude spokojna:)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Nevahaj, urcite si ju kup. Aj ked nie na kupel celeho tela, ale obcas aj len tak nozky do kyblika a lenosit :-)

      Odstrániť

Ďakujem za váš komentár!