štvrtok 16. februára 2012

NYC Timeless Tangerine

A už tu máme druhý kúsok od NYC, ktorý som si zadovážila pri poslednom nákupe. Je pre mňa novinkou, s NYC som sa až do posledných dní nestretla.
Poďme hneď k opisu...

Lak je z edície (mimochodom, máte pre to lepšie pomenovanie?) Expert Last s prísľubom výdrže až 7 dní. Dnes vám to potvrdiť neviem, pretože mám obdobie, kedy laky striedam rovnako ako ponožky...
Farbu som vyberala podľa toho, čo už doma mám. Nič až takto svietivé oranžovočervené nemám, práve preto som siahla po Timeless Tangerine - červená s .
Lak je vodovejšej konzistencie, pri lakovaní pruhuje, je to taký malý neporiadnik.
Ani krytie nie je niečo extra, no ak vám stačí menej, vystačíte si už s dvoma, priemer je pri troch, no určite nič nepokazíte ďalšou vrstvou, ba o to skôr sa lak najlepšie ukáže pri štyroch vrstvách. Hm, ruku na srdce, kto má toľko trpezlivosti a času čakať na preschnutie 4 vrstiev? Ja som na niektorých nechtoch dala dve, niekde tri, ako sa mi podarilo nabrať farby na štetček pri konkrétnom nechte.
Štetček je celkom dobrý, lepší priemer. Vrchnáčik by mohol byť menší, ale ustojím to. Efekt je mierne želíčkový.Keď porovnávam s ostatnými lakmi v mojej zbierke, kvalitovo môžem k nemu priradiť tie od E.L.F. a Catrice, no uprednostnila by som práve tento NYC - cenovo má navrch oproti Catrice, kvalitovo zase lepší než E.L.F.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za váš komentár!